ADALBERTUS 2018

Jesteś tu: » Strona startowa » Przyjaciele Szkoły » ADALBERTUS 2018

ADALBERTUS 2018

27 kwietnia 2018 nagrodę ADALBERTUS i tytuł Przyjaciela Szkoły i Przedszkola otrzymali:

Marzena Skwark

Andrzej Hołyst

Kornelia i Łukasz Wojtowicz

Grzegorz Dragan

Rafał Różewicz

Piotr Żyła

Zbigniew Wuwer

Cztery pierwsze wyróżnione osoby to rodzice naszych przedszkolaków i uczniów, którzy stale i z ogromnym zaangażowaniem wspierają nasze placówki we wszystkich działaniach. Grzegorz Dragan to absolwent naszego gimnazjum, który... się z nami nie rozstał i jest codziennym wolontariuszem (bez Grzegorza nie może odbyć się żadna impreza czy uroczystość, a nawet zajęcia w czasie ferii i wakacji). Pan Rafał to poeta - juror konkursu "Moja Mała Ojczyzna". Z kolei kolejnych dwóch panów chyba nie trzeba przedstawiać... w każdym razie współpracują oni z naszym uczniem Aleksym i p. Natalią przy zbiórce autografów znanych osób, zorganizowali również i zasponsorowali udział Aleksego z rodzicami i opiekunem w kibicowaniu na turnieju skoków w Wiśle. Wielkie DZIĘKUJEMY!