Po raz kolejny żegnaliśmy lato na jesiennym festynie

Jesteś tu: » Strona startowa » Aktualności » Po raz kolejny żegnaliśmy lato na jesiennym festynie

Po raz kolejny żegnaliśmy lato na jesiennym festynie

W ostatnią sobotę pracownicy szkoły i przedszkola, dzieci oraz ich rodzice bawili się wspólnie na placu przedszkolnym. Nasi uczniowie oraz ich młodsi koledzy mieli okazję zaprezentować swoje talenty wokalne, robili sobie zdjęcia w fotobudce oraz brali udział w rodzinnych zabawach i konkursach, w których do zdobycia były cenne nagrody.

Wśród atrakcji dla dzieci i ich rodziców nie zabrakło malowania twarzy, tworzenia slimów, zaplatania kolorowych warkoczyków, różnorodnych stoisk i kiermaszy oraz przepysznych ciast, sałatek i potraw z grilla. Dużym zainteresowaniem cieszyły się licytacje wartościowych fantów – materialnych i niematerialnych.

Na szczęście pogoda nam dopisała i wszyscy uczestnicy mogli znaleźć na naszym festynie coś dla siebie. Oby kolejne były równie udane!